LipoLife 3G

Możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i przenieść ją w inne miejsce!

Ginekomastia to dość często występujące schorzenie, charakteryzujące się rozrostem tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej w okolicy sutków – co powoduje ich powiększenie.

Redukcja męskich piersi

Ginekomastia dotyczy osób w różnym wieku. Może pojawić się u chłopców w wieku dojrzewania, spowodowana nadmiarem wolnego estradiolu w stosunku do testosteronu. Ten rodzaj ginekomastii jest zazwyczaj przejściowy i znika samoistnie w ciągu paru miesięcy. Zdarza się jednak i tak, że schorzenie utrwala się, powodując tym samym problem estetyczny, jak również psychologiczny. Ginekomastia może także pojawić się z u panów w wieku dojrzałym.

Ginekomastia może być następstwem procesów fizjologicznych lub patologicznych, może dotyczyć jednego gruczołu piersiowego lub obu. Często ginekomastii towarzyszy lipomastia (ginekomastia rzekoma) – czyli gromadzenie się nadmiermnej ilości tkanki tłuszczowej w okolicy klatki piersiowej i samych piersi.

W naszym gabinecie można pozbyć się tego estetycznego problemu. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy piersi przy pomocy liposukcji laserowej LipoLife 3G.

Efekty zabiegu

ginekomastia liposukcja przed i po zabiegu wroclaw kaniowscy

Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której lekarz przeprowadzi wywiad i zleci odpowiednie badania.

Procedura zabiegu

Obszar zabiegowy zostaje miejscowo znieczulony. Po upływie ok. 20 min. lekarz wykonuje liposukcję. Dzięki działaniu lasera uwalniane są komórki tłuszczowe, następuje także jednoczesne ujędrnianie skóry, które eliminuje efekt jej nadmiaru po odessaniu tkanki tłuszczowej.

Bezpośrednio po zabiegu, pacjent pozostaje w sali pozabiegowej do momentu, gdy przestanie działać podane znieczulenie. Do kilku dni w miejscu zabiegu może występować delikatny obrzęk i niewielkie zasinienie. Przez kilka tygodni pacjent powinien nosić specjalną odzież uciskową oraz przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Lekarz wskaże także termin wizyty kontrolnej.

Pierwsze efekty zabiegu pacjent powinien zauważyć już bezpośrednio po zabiegu. Na końcowy efekt należy poczekać ok. 2 tyg., gdy zniknie obrzęk.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl