Cutera Excel V

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

Laser Alma Harmony

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Trądzik różowaty, czyli Rosacea, to przewlekłe i pojawiające się dość często schorzenie skórne, występujące zazwyczaj na twarzy. Choroba ta rozpoczyna się zwykle niepozornie od pojawiania się częstych „rumieńców” na twarzy.

Czym jest trądzik różowaty?

Objawy te są przez większość ludzi lekceważone, nie zdają sobie oni sprawy z konieczności leczenia i zasięgnięcia w tej kwestii opinii dermatologa. Okresowo nawracające rumieńce, zaczerwienienie twarzy oraz poszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje) są fazą początkowych objawów trądziku różowatego. Nieleczony trądzik różowaty stopniowo przechodzi w kolejne, coraz to bardziej zaawansowane fazy, przybierające na skórze postać krostek i grudek, którym towarzyszyć może nawet przerost podskórnej tkanki łącznej i gruczołów łojowych.

trądzik różowaty laser Cutera

Profilaktyka trądziku różowatego polega na leczeniu pierwszych oznak, czyli zamykaniu popękanych naczynek, które zaczynają się pojawiać. Proponujemy Państwu terapię z wykorzystaniem lasera Cutera Exel V – najnowocześniejszego urządzenia tego typu. Więcej informacji o zamykaniu popękanych naczynek, terapii trądziku różowatego i laserze Cutera.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro