fbpx
Laser Discovery Pico Rewolucja w dziedzinie usuwania rozstępów

Konsultacje on-line z naszymi lekarzami

Profesjonalna porada w nowoczesnej formie: video, foto, e-recepta

Rozstępy to problem, który dotyka nie tylko młode mamy, związany jest także z nagłym przybieraniem na wadze, czy też jest pozostałością po okresie dorastania.

Laser Discovery Pico - Rewolucja w dziedzinie usuwania rozstępów.

O innowacyjnym urządzeniu, które otwiera nowe możliwości w redukcji rozstępów – dr Michał KaniowskiWywiad ukazał się w Anti-Aging wydaniu specjalnym magazynu Zwierciadło

Panie Doktorze, na czym polega wyjątkowość lasera Discovery Pico?

Jest to nowy i najsilniejszy w swojej klasie, medyczny laser pikosekundowy. Zastosowana w nim innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, zwiększa możliwości terapeutyczne i skuteczność leczenia. Laser umożliwia ponadto wszechstronną terapię skóry.

Co to znaczy?

Laserem Discovery Pico możemy skutecznie usuwać różnokolorowe tatuaże oraz makijaż permanentny. Ponadto zapewnia on kompleksową terapię skóry. To laser doskonały do zabiegów odmładzających, skutecznie pobudza bowiem fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za elastyczność i prawidłową strukturę skóry, zapewniając jej zdrowy i młody wygląd.  Terapia spełnia oczekiwania pacjentów, zwłaszcza mężczyzn, umożliwiając podczas jednej sesji zabiegowej uzyskanie doskonałych efektów z minimalnym czasem rekonwalescencji.  Laser ten jest nr 1 w leczeniu zmian barwnikowych – plam posłonecznych, uporczywych przebarwień, trudnej w terapii melasmy, skutecznie redukuje blizny, otwiera także nowe możliwości leczenia, tak trudnego problemu, jakim są właśnie rozstępy.

Rozstępy to faktycznie problem wielu kobiet. Można zatem skutecznie je zlikwidować?

Laser wyposażony jest w soczewkę frakcyjną, dzięki której możemy w znacznym stopniu wpływać na poprawę struktury i kondycji skóry. Dzięki temu zyskaliśmy narzędzie do skutecznego leczenia rozstępów. Zabiegom możemy poddawać świeże zmiany, jak również te, które powstały na skórze w przeszłości. Ta innowacyjna technologia przynosi doskonałe efekty lecznicze przy maksymalnym skróceniu okresu rekonwalescencji i zminimalizowaniu działań niepożądanych.

Czy terapia jest bezpieczna?

Tak. Laser i zastosowana w nim technologia wpływają na bezpieczeństwo zabiegów. Co ważne, wyeliminowane zostało ryzyko powstania przebarwień , które często towarzyszą terapii rozstępów w miejscach wrażliwych, takich jak wewnętrzna powierzchnia ud. Ponadto zabiegi nie wymagają znieczulenia, dla poprawy komfortu wystarcza chłodzenie skóry w obszarze zabiegowym.

Jak długo musimy czekać na efekty zabiegu?

Terapia wymaga kilku zabiegów wykonywanych w odstępach 4 tygodni. Skóra potrzebuje bowiem czasu, aby się przebudować. Pacjentki są bardzo zadowolone, efekty widzą już po pierwszym zabiegu.

Osobiście jestem pod wrażeniem uzyskiwanych rezultatów. Rozstępy zostają widocznie zredukowane, przybierają kolor zbliżony do koloru otaczającej je zdrowej skóry. Dla mnie zabiegi frakcyjne w technologii pikosekundowej są metodą niezastąpioną w leczeniu rozstępów, zarówno w monoterapii jak i terapii łączonej.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas

Drodzy Pacjenci,

W trosce o zdrowie nas wszystkich, zgodnie z zaleceniami WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, zwracamy się do Państwa z prośbą o zastosowanie się do zasad epidemiologicznych, które pozwolą nam ograniczyć ryzyko rozpowszechniania się wirusa COVID-19.

W naszych gabinetach wprowadzamy zasady, które obowiązywać będą do odwołania:

 • Po przyjściu do gabinetu bardzo prosimy o skierowanie się do toalety i umycie rąk
 • Prosimy także o korzystanie ze środka do dezynfekcji rąk, który umieszczony jest w rejestracji i w gabinetach zabiegowych i lekarskich
 • Przed wizytą będziecie Państwo zobowiązani do wypełnienia wywiadu epidemiologicznego
 • Pacjentów posiadających karnety na zabiegi prosimy o umawianie się na konkretne godziny i przychodzenie punktualnie, aby minimalizować czas oczekiwania w recepcji.
 • Uprzejmie prosimy o przychodzenie na konsultacje bez osób towarzyszących.
 • Uruchamiamy dla Państwa możliwość konsultacji online­ za pomocą videokonferencji
  z naszymi lekarzami specjalistami.
 • Zachęcamy pacjentów dermatologicznych z przewlekłymi chorobami skóry,
  z problemami trądzikowymi, łuszczycą, AZS i innymi, do umawiania się na konsultacje online, podczas których w razie potrzeby także wystawimy e-receptę
 • Do konsultacji online zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą wychodzić z domu
 • Biorąc pod uwagę zalecenia sanepidu, zwracamy się także ze szczególną prośbą do osób przyjeżdżających z zagranicy o kontakt telefoniczny i konsultację telefoniczną
  z lekarzem przed przyjściem na wizytę do lekarza, czy też na zabiegi do pielęgniarek lub kosmetologów.
 • Zwracamy się z prośbą rozliczanie się w formie bezgotówkowej (transakcje kartą płatniczą/kredytową lub BLIK)

Liczymy na Państwa odpowiedzialność i rozwagę, prosimy aby nie przychodzić do nas na wizyty z objawami przeziębienia (gorączka, kaszel, nieżyt nosa itp.).

Prosimy wówczas o przełożenie wizyty, gdyż na pewno będziemy do Państwa dyspozycji w kolejnych terminach.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że jako placówka medyczna, dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszych pacjentów, obok standardowych procedur codziennego odkażania gabinetów, klamek itp., wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności, pod postacią:

 

 • Monitorowanie temperatury ciała za pomocą bezdotykowych termometrów
 • Udostępnienie naszym pacjentom w rejestracji i we wszystkich gabinetach lekarskich i zabiegowych płynów do dezynfekcji rąk
 • Kilkukrotne w ciągu dnia przecieranie środkami dezynfekcyjnymi klamek, włączników światła, długopisów, lady rejestracji, biurek i innych miejsc, w których przebywają pacjenci.
 • Dodatkowo w naszych gabinetach działają oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji o działaniu przeciw bakteryjnym, przeciw wirusowym i przeciw grzybicznym

 

Serdecznie przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę z nami!

Życzymy dużo zdrowia!

 

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Dr Michał Kaniowski