fbpx
atrofia i suchość pochwy

Konsultacje on-line z naszymi lekarzami

Profesjonalna porada w nowoczesnej formie: video, foto, e-recepta
laseroterapia ginekologia estetyczna laser mona lisa touch

Pacjentki leczone onkologicznie np. z powodu raka szyjki macicy, raka piersi, poddawane są chemioterapii, radioterapii, hormonoterapii. Efektem ubocznym tego agresywnego leczenia bardzo często jest atrofia i suchość pochwy. Abyprzywrócić Paniom komfort intymny, przygotowaliśmy specjalny pakiet zabiegów z użyciem nowoczesnej laseroterapii.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas

 

Drodzy Państwo,

Od 4. maja zaczynamy przyjmować pacjentów na zabiegi medyczne. Wizyty w gabinecie będą umawiane tylko na konkretne zabiegi do lekarzy.

W naszych gabinetach, dla zminimalizowania kontaktu z różnymi osobami zoptymalizowaliśmy procedury wizyt. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, gdy np. poprosimy Was, żebyście przychodzili do gabinetu sami, bez osób towarzyszących. Bardzo prosimy o punktualność, czyli - nie za wcześnie, nie za późno - zawsze na czas :) Przed wizytą należy wypełnić wywiad epidemiologiczny. Wszystko to dla naszego wspólnego dobra i zdrowia.

W pierwszej kolejności będziemy kontaktować się i zapraszać pacjentów, których wizyty zostały odwołane ze względu na pandemię. Dla zagwarantowania Państwu i nam najwyższego komfortu i bezpieczeństwa - tak jak do tej pory, KONSULTACJE z lekarzami będą się odbywały tylko w formie online. W taki sposób przedłużycie receptę niezbędną do dłuższej kuracji lub ustalicie zakres działań dla dolegliwości diagnozowanych zdalnie.