fbpx
Mezoterapia metoda lecznicza wspomagająca porost włosów

Konsultacje on-line z naszymi lekarzami

Profesjonalna porada w nowoczesnej formie: video, foto, e-recepta

Włosy są naszą naturalną ozdobą i jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych. Powinny być zadbane i zdrowe niezależnie od tego, jakiej są długości i koloru.
dr n. med. Ewa Kaniowska

LED i mezoterapia

Niestety gęstość włosów nie zawsze zależy od tego, w jaki sposób o nie dbamy. Dobrze jest jednak wiedzieć o problemie jak najwięcej, by zapobiegać potencjalnej utracie włosów i ustrzec się przed błędami, które mogą ją spowodować.

Okazuje się, że łysienie jest problemem dość powszechnym i dotyczy zarówno kobiet,jak i mężczyzn. Błędem jest myślenie, że rozpoczyna się dopiero po trzydziestce. Osłabienie struktury włosa, stanu skóry głowy a w rezultacie łysienie, może być uwarunkowane genetycznie, chorobami skóry owłosionej głowy lub spowodowane mechanicznymi uszkodzeniami, jak również niewłaściwym sposobem czesania czy upięcia. Co więcej, im wcześniej rozpoznamy problem, tym szybciej możemy rozpocząć profilaktykę i leczenie.

Stworzyliśmy dla Państwa specjalny program leczniczy, który dzięki dostępowi do najnowszej technologii pozwoli nam skuteczniej walczyć z problemem wypadania i przerzedzania włosów. Już od dawna wiadomo, że techniki łączone przynoszą najlepsze efekty terapeutyczne. Dlatego też zapraszamy na zabiegi:

Naświetlania skóry owłosionej głowy lampą LED – światło czerwone LED przenika w skórę nawet do głębokości 8 mm, dzięki czemu dostarczona do komórek energia powoduje polepszenie procesów biochemicznych w skórze. Dodatkowo kombinacja żółtego i czerwonego światła zwiększa spectrum działania lampy. Efektem jest zwiększenie metabolizmu komórkowego, zmniejszenie ilości szkodliwych wolnych rodników a co za tym idzie poprawa ukrwienia skóry owłosionej głowy i pobudzenie komórek do regeneracji.

Mezoterapia – jest to metoda lecznicza polegająca na mikroiniekcjach, poprzez które wprowadzamy śródskórnie odpowiednie koktajle odżywcze wspomagające porost włosów. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Już same nakłucia pobudzają skórę głowy i cebulki włosów, a mikroelementy zawarte w preparatach, dobierane indywidualnie dla pacjenta, wzmagają efekty terapii.

Dzięki odpowiednio dobranym technikom – osiągnięcie do tej pory niemożliwego, staje się możliwe.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas

Drodzy Pacjenci,

W trosce o zdrowie nas wszystkich, zgodnie z zaleceniami WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, zwracamy się do Państwa z prośbą o zastosowanie się do zasad epidemiologicznych, które pozwolą nam ograniczyć ryzyko rozpowszechniania się wirusa COVID-19.

W naszych gabinetach wprowadzamy zasady, które obowiązywać będą do odwołania:

 • Po przyjściu do gabinetu bardzo prosimy o skierowanie się do toalety i umycie rąk
 • Prosimy także o korzystanie ze środka do dezynfekcji rąk, który umieszczony jest w rejestracji i w gabinetach zabiegowych i lekarskich
 • Przed wizytą będziecie Państwo zobowiązani do wypełnienia wywiadu epidemiologicznego
 • Pacjentów posiadających karnety na zabiegi prosimy o umawianie się na konkretne godziny i przychodzenie punktualnie, aby minimalizować czas oczekiwania w recepcji.
 • Uprzejmie prosimy o przychodzenie na konsultacje bez osób towarzyszących.
 • Uruchamiamy dla Państwa możliwość konsultacji online­ za pomocą videokonferencji
  z naszymi lekarzami specjalistami.
 • Zachęcamy pacjentów dermatologicznych z przewlekłymi chorobami skóry,
  z problemami trądzikowymi, łuszczycą, AZS i innymi, do umawiania się na konsultacje online, podczas których w razie potrzeby także wystawimy e-receptę
 • Do konsultacji online zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą wychodzić z domu
 • Biorąc pod uwagę zalecenia sanepidu, zwracamy się także ze szczególną prośbą do osób przyjeżdżających z zagranicy o kontakt telefoniczny i konsultację telefoniczną
  z lekarzem przed przyjściem na wizytę do lekarza, czy też na zabiegi do pielęgniarek lub kosmetologów.
 • Zwracamy się z prośbą rozliczanie się w formie bezgotówkowej (transakcje kartą płatniczą/kredytową lub BLIK)

Liczymy na Państwa odpowiedzialność i rozwagę, prosimy aby nie przychodzić do nas na wizyty z objawami przeziębienia (gorączka, kaszel, nieżyt nosa itp.).

Prosimy wówczas o przełożenie wizyty, gdyż na pewno będziemy do Państwa dyspozycji w kolejnych terminach.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że jako placówka medyczna, dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszych pacjentów, obok standardowych procedur codziennego odkażania gabinetów, klamek itp., wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności, pod postacią:

 

 • Monitorowanie temperatury ciała za pomocą bezdotykowych termometrów
 • Udostępnienie naszym pacjentom w rejestracji i we wszystkich gabinetach lekarskich i zabiegowych płynów do dezynfekcji rąk
 • Kilkukrotne w ciągu dnia przecieranie środkami dezynfekcyjnymi klamek, włączników światła, długopisów, lady rejestracji, biurek i innych miejsc, w których przebywają pacjenci.
 • Dodatkowo w naszych gabinetach działają oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji o działaniu przeciw bakteryjnym, przeciw wirusowym i przeciw grzybicznym

 

Serdecznie przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę z nami!

Życzymy dużo zdrowia!

 

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Dr Michał Kaniowski