Aby usprawnić diagnostykę pacjentów mających problemy dermatologiczne, a którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą wychodzić z domu, wprowadziliśmy do naszej oferty konsultacje online z naszymi specjalistami dermatologami.

Jak zarejestrować się na konsultację online?

Żeby zarejestrować się na wizytę online, należy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszą rejestracją dzwoniąc pod nasz numer telefonu +48 71 322 69 09. Podczas rejestracji prosimy o poinformowanie, że chcielibyście Państwo skorzystać z konsultacji online. Państwa komfort jest dla nas bardzo ważny, dlatego umożliwiamy przeprowadzenie konsultacji zarówno w formie wideokonferencji, a także rozmowy telefonicznej, przed którą pacjenci mogą przesłać naszym lekarzom zdjęcia niepokojących zmian skórnych. W trakcie rejestracji ustalamy z pacjentem także optymalne narzędzie do komunikacji, a pomocą którego odbędzie się wizyta online. Dla usprawnienia przeprowadzenia konsultacji, jesteśmy przygotowani na połączenie się z Państwem za pośrednictwem kilku najbardziej popularnych komunikatorów, w tym m.in.: Facetime, WhatsUp, Skype.
Potwierdzeniem rejestracji wizyty online jest uiszczenie płatności za wizytę. Oferujemy Państwu możliwość opłacenia wizyty za pomocą aplikacji BLIK - wówczas rejestracja telefonicznie przeprowadza transakcję płatniczą. Najbardziej popularnym sposobem pozostaje przelew. Szczegóły rachunku do przelewu przesyłamy mailem po zakończeniu procesu rejestracji wizyty online.

Konsultacje mają formę videokonferencji, podczas której lekarz przeprowadza wywiad medyczny z pacjentem, ma możliwość obejrzenia występujących u pacjenta zmian skórnych, jak również skonsultowania innych niepokojących objawów.

Jak przebiega wizyta?

O umówionej porze wizyty online, która zostanie potwierdzona przez naszą rejestrację, nasz lekarz specjalista połączy się z Państwem za pomocą telefonu lub mówionego komunikatora.
Konsultacje z naszymi specjalistami mogą mieć formę telefoniczną lub wideokonferencji. Podczas takiej konsultacji lekarz przeprowadza standardowy wywiad medyczny z pacjentem. W razie potrzeby, na podstawie zdjęć lub podczas wideorozmowy, lekarz może obejrzeć niepokojące zmiany na skórze, które w połączeniu z rozmową z pacjentem i ewentualnymi wynikami badań, przeważnie dają wyczerpujący obraz choroby lub problemu występującego u pacjenta.

Na podstawie konsultacji lekarz przepisuje zalecenia, do których powinien się stosować pacjent, w tym te dotyczące sposobu pielęgnacji skóry, a także w miarę potrzeby, wystawi e-Receptę, którą pacjent może zrealizować podając w aptece unikalny 4-cyfrowy kod w połączeniu ze swoim numerem PESEL.

Zdarza się także, że w konsekwencji konsultacji lekarz może zalecić dalszą diagnostykę, np. skierować pacjenta na szczegółowe badania laboratoryjne. A także może zalecić zabiegi wspomagające leczenie, które będą już wymagały przyjazdu pacjenta do wskazanego gabinetu.

Którzy z naszych lekarzy prowadzą konsultacje online?

dr Ewa Kaniowska

dr n. med. Ewa Kaniowska, specjalista dermatolog-wenerolog

Dr Michal Kaniowski

dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog-wenerolog

Michał Musioł Kaniowscy

dr Michał Musioł, specjalista dermatolog-wenerolog

dr n. med. Marta Wojciechowska-Zdrojowy

dr n. med. Marta Wojciechowska-Zdrojowy, specjalista dermatolog-wenerolog

dr Justyna Jakimiuk lekarz Kaniowscy

dr Justyna Jakimiuk, lekarz dietetyk, specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, kinezjolog

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

E-mail

 gabinet@kaniowscy.pl