Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nowoczesna, nieinwazyjna i skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry. To ulubiony zabieg gwiazd!

Zabieg doskonały przed „ważnym wyjściem”!

Podczas zabiegu wykorzystuje się dwie technologie jednoczenie:

Pierwszym etapem jest rozbicie odpowiednio dobranego preparatu na nanocząsteczki i połączenie go z nanoplatyną , co sprawia, że cenne substancje szybko i łatwo przenikają do głębokich warstw skóry.

Nanoplatyna to ekskluzywny katalizator wspomagający odnowę skóry! Jest ona doskonałym antyoksydantem, zwalcza wolne rodniki, działa odmładzająco, skutecznie rozjaśnia przebarwienia i przywraca skórze świeży wygląd.

Kolejnym etapem jest wtłaczanie preparatu za pomocą tlenu pod ciśnieniem.  Penetracja substancji do głębokich warstw skóry w połączeniu z tlenem daj nam wiele korzyści.  Dzięki zabiegowi uzyskujemy lepiej nawilżoną, rozjaśnioną i dotlenioną skórę, likwidujemy jej suchość oraz drobne zmarszczki, a skóra wyraźnie poprawia swój wygląd.

infuzja tlenowa be ceuticals wrocław kaniowscy

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:

  • skóra niedotleniona, szara, zmęczona
  • skóra dojrzała z oznakami starzenia
  • skóra sucha, odwodniona
  • skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości
  • skóra skłonna do przebarwień
  • skóra wrażliwa z popękanymi naczynkami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym

W przypadku skóry młodej – działamy profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry. Zabieg wspomaga także terapię trądziku, z uwagi na działanie przeciwbakteryjne nanokoloidu platyny. W przypadku skóry dojrzałej – poprawiamy stan i kondycję skóry. W obu przypadkach uzyskujemy świeży i promienny wygląd.

Zabieg infuzji tlenowej w połączeniu z wprowadzaniem w skórę substancji odżywczych to doskonały zabieg przed „wielkim wyjściem”!

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas