fbpx
efekty terapii led

Konsultacje on-line z naszymi lekarzami

Profesjonalna porada w nowoczesnej formie: video, foto, e-recepta

W poprzednich wpisach – Rozpoczynamy LEDukację i Paleta leczniczych barw – staraliśmy się przybliżyć Państwu istotę działania terapii LED, omówić jej dobroczynny wpływ na komórki naszego ciała oraz wytłumaczyć, w jaki sposób poszczególne kolory świateł wpływają na procesy zachodzące w tkankach. W poniższym wpisie zaprezentujemy wybrane efekty lecznicze uzyskane w wyniku tej doskonałej terapii.

LED - Efekty terapii

Efekty terapii LED

Terapię LED można bez wątpienia nazwać terapią wszechstronną. Wyróżnia ją szerokie spektrum zastosowań a przy tym wysoka skuteczność.

Poniżej wybrane efekty terapii LED:

led-pre-rosacea-przed-i-po-skutki-leczenia

Leczenie pre rosacea

led leczenie naczyniaka przed i po

Leczenie naczyniaka

led leczenie uczulenia przed i po

Leczenie reakcji alergicznej

led kontaktowe zapalenie skóry przed i po

Leczenie kontaktowego zapalenia skóry

poparzenie led przed po

sposób na poparzenie led ręka przed i po

led efekty leczenia poparzenie przed po

Leczenie poparzenia

palec leczenie led skutki zabiegu

palec led przed i po

palec przed i po zabiegu led

Leczenie – gojenie rany

led leczenie rozstepów

led rozstępy bok przed i po

led leczenie rozstepów bok

Leczenie rozstępów

Terapia LED, to terapia, na którą, jako lekarze, czekaliśmy. Znając mechanizmy chorób skóry, jak i badania kliniczne potwierdzające niezwykle dobroczynne działanie światła LED na jej zdolności do regeneracji, zyskaliśmy doskonałe narzędzie terapeutyczne.

 

Naświetlania stosujemy w leczeniu wielu schorzeń dermatologicznych, do regeneracji tkanek po wszelkich zabiegach inwazyjnych, urazachoperacjach. Skórę możemy naświetlać bezpośrednio po każdym zabiegu. Taka terapia znacznie skraca czas gojenia, działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, redukuje ból, minimalizuje ryzyko powstawania blizn przerostowych. Skórę można bowiem poddawać naświetleniu również przed zabiegiem chirurgicznym, aby ją skondycjonować i takich blizn próbować uniknąć.

Terapia LED sprawia, że czas rekonwalescencji po zabiegach inwazyjnych jest znacznie skrócony, pacjent wraca do formy dwa, a nawet trzy razy szybciej.

Nasze doświadczenie z terapią LED pokazuje bardzo dobre efekty w leczeniu blizn i rozstępów. Jest to terapia niezastąpiona również w leczeniu oparzeń – zaobserwowaliśmy niezwykle szybki proces gojenia, jak dotąd nieosiągalny!

Terapia LED doskonale sprawdza się w leczeniu kontuzji u sportowców oraz w przypadku przewlekłego bólu np. pleców.

Ze względu na silne regeneracyjne działanie światła LED na skórę, fotobiomodulacja to również kluczowa terapia anti-aging.

Terapia LED to doskonałe narzędzie w rękach doświadczonego lekarza – można leczyć wiele schorzeń i uzyskiwać spektakularne rezultaty posługując się jednym urządzeniem.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas

 

Drodzy Państwo,

Od 4. maja zaczynamy przyjmować pacjentów na zabiegi medyczne. Wizyty w gabinecie będą umawiane tylko na konkretne zabiegi do lekarzy.

W naszych gabinetach, dla zminimalizowania kontaktu z różnymi osobami zoptymalizowaliśmy procedury wizyt. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, gdy np. poprosimy Was, żebyście przychodzili do gabinetu sami, bez osób towarzyszących. Bardzo prosimy o punktualność, czyli - nie za wcześnie, nie za późno - zawsze na czas :) Przed wizytą należy wypełnić wywiad epidemiologiczny. Wszystko to dla naszego wspólnego dobra i zdrowia.

W pierwszej kolejności będziemy kontaktować się i zapraszać pacjentów, których wizyty zostały odwołane ze względu na pandemię. Dla zagwarantowania Państwu i nam najwyższego komfortu i bezpieczeństwa - tak jak do tej pory, KONSULTACJE z lekarzami będą się odbywały tylko w formie online. W taki sposób przedłużycie receptę niezbędną do dłuższej kuracji lub ustalicie zakres działań dla dolegliwości diagnozowanych zdalnie.